Przejdź do treści

2020.0.7.19

Ogłoszenia > 2020
  

Ogłoszenia na 16 niedzielę zwykłą – 19.07.2020

  1. Dzisiaj w kościołach i wspólnotach redemptorystów obchodzona jest patronalna Uroczystość Najświętszego Odkupiciela. Dla redemptorystów to okazja do wyrażenia wdzięczności za dar powołania do bycia  współpracownikami i sługami Jezusa Chrystusa w wielkim dziele Odkupienia.
  2. Przypominamy, że niedzielna poranna Msza Św. rozpoczyna się zawsze o godz. 9:15.
  3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
- w środę św. Marii Magdaleny
- w czwartek św. Brygidy, patronki Europy
- w sobotę święto Jakuba Apostoła
  1. W środę zapraszamy na Nowennę nieustanną i Mszę św. o godz. 17:00, a w czwartek na Mszę św. o godz. 15:30.
  2. Witamy wszystkich, którzy korzystając z okresu wakacji przybyli do Rzymu i odwiedzili nasz kościół. Bardzo prosimy o zachowanie obowiązujących w kościołach we Włoszech przepisów sanitarnych. Wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrego odpoczynku i radosnych spotkań z bliskimi.
  3. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Czy wiara może uzdrowić relacje”. Okazuje się, że osobom wierzącym łatwiej jest kochać i wychowywać dzieci. Jak będzie wyglądała druga prezydentura Andrzeja Dudy? Co daje mu siłę do sprawowania władzy? Jaką rolę w jego życiu odgrywa religia i modlitwa. Jakie są przejawy zła w naszym życiu? Polecamy także bardzo ciekawe świadectwo o S. Marii Laurze Mainetti ze Zgromadzenia Córek Krzyża, zamordowanej w rytuale satanistycznym, która wkrótce zostanie błogosławioną. „Niedzielę” można nabywać w zakrystii w cenie 2 euro.

Wróć do spisu treści