Przejdź do treści

2017.11.05

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na XXXI Niedzielę Zwykłą – 5.11.2017 r.


1. Dzisiaj pierwsze niedziela miesiąca, po Mszy Św. o 12:30 i wypominkach, zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W przyszłą  niedzielę,  po Koronce ok. 15:15 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

3. W listopadzie modlimy się za zmarłych. Karty wypominkowe są do odebrania w zakrystii. Wypełnione karty składamy u mnie w zakrystii. Nabożeństwa wypominkowe po Mszach Św. niedzielnych. Za zmarłych polecanych w wypominkach w każdą niedzielę sprawowana jest Msza Św. o godz. 12:30. Bóg zapłać za ofiary składane na pilne potrzeby naszej wspólnoty duszpasterskiej.

4. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieust. Pomocy we środę o 17:00.

5. W czwartek przypada święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej i rocznica założenia Zgromadzenia Najśw. Odkupiciela (Redemptorystów). Zapraszamy na Mszę św. i modlitwę o godz. 15:30. O godz. 17:00 porady psychologiczne.

6. W poniedziałek przypada też wspomnienie męczenników redemptorystów hiszpańskich z Quenca. W piątek przypada wspomnienie Św. Leona Wielkiego, a w sobotę Św. Marcina z Tours.

7. W sobotę, 11 listopada, przypada Święta Niepodległości. Pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę.

8. W przyszłą niedzielę gościć będziemy O. Zbigniewa Ptaka, paulina, apostoła eucharystii, który będzie głosił kazania w naszym kościele i sprzedawał ciekawe książki, zwłaszcza o tematyce Eucharystii.

9. W nowym numerze „Niedzieli”, zatytułowanym Sprawy ostateczne, przeczytamy m. in. o akcji ‘zatrzymaj aborcję’, o wartości odpustów i modlitwy za zmarłych, o zmianach na rynku pracy, a także rozmowę z o. Federico Lombardim, z prof. Valerio Marinellim, z Natalią Niemen, oraz wiele innych ciekawych artykułów.

Wróć do spisu treści