Przejdź do treści

2018.12.09

Ogłoszenia > 2018
    
  
  
  
  
Ogłoszenia na II niedzielę Adwentu – 9.12.2018 r.


  1. W świętym czasie Adwentu zapraszamy do wspólnego śpiewu Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP zawsze w niedzielę o godz. 9:15. W każdy czwartek o godz. 15:30 - Msza św. Roratnia. Spowiedź przedświąteczna - w niedzielę 23 grudnia.
  2. W najbliższy wtorek, 11.12, przypada rocznica przekazania do naszego kościoła Ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy przez bł. Piusa IX, który w tym właśnie dniu podpisał dekret, na mocy którego cudowna Ikona została powierzona OO. Redemptorystom. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:30, a po niej na koncert w wykonaniu znanej harfistki pani prof. Stefanii Tacchini oraz wokalistki Anny Bruno.
  3. W każdą środę zapraszamy do udziału w Nowennie nieustannej i Mszy św. o godz. 17:00.
  4. W czwartek, 13.12, od godz. 17:00 bezpłatne porady dotyczące pracy i pobytu we Włoszech.
  5. W najbliższą sobotę, 15 grudnia, dzieci ze Szkoły Polskiej w Rzymie zaprezentują w naszym Kościele Jasełka. Poprzedzi je Msza Św. o godz. 11:00. Zapraszamy rodziców z dziećmi i wszystkich, którzy mogą przyjść.
  6. W niedzielę, 16 grudnia, po Mszy św. wieczornej, odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu grup etnicznych gromadzących się w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy.
  7. W zakrystii możemy nabywać opłatki na stół wigilijny.
  8. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Zatrzymaj aborcję – pierwsze urodziny”. Przeczytamy w nim m. in. artykuł pt. Zamrożone serca. Już od roku w sejmowej lodówce zamknięty jest obywatelski projekt Zatrzymaj Aborcję, który wyklucza przesłankę eugeniczną pozwalającą na zabicie człowieka, a więc ma ochraniać najbardziej bezbronnych z bezbronnych – nienarodzone chore dzieci. W numerze zawartych jest także wiele innych ciekawych artykułów omawiających tematy społeczne, religijne i kulturalne. Polecamy.
Wróć do spisu treści