Przejdź do treści

2017.04.02

Ogłoszenia > 2017OGŁOSZENIA NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 02.04.2017


1. Dzisiaj dzień spowiedzi podczas naszych rekolekcji. Do spowiedzi będzie można przystąpić także w przyszłą niedzielę. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm podczas wszystkich Mszy św. w naszym kościele.

2. Za tydzień w niedzielę zakończenie naszych rekolekcji. Będziemy mogli wyrazić naszą wdzięczność rekolekcjoniście poprzez ofiary składane do puszek przed kościołem.

3. Są nadal wystawione z tyłu za ławkami płyty CD mp3 z rekolekcjami brata Pawła. Można je nabyć za dobrowolną ofiarą. Są również wyłożone filmy - Kapucyni w Rosji. To materiał przygotowany przez brata Pawła z czasów, kiedy posługiwał on w Rosji jako misjonarz.

4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie żale w każdą niedzielę po Mszy św. o 12:30, Droga Krzyżowa w czwartek po Mszy św. o 15:30.

5. W tym tygodniu, we czwartek wznawiamy porady prawne i psychologiczne organizowane we współpracy z Ambasadą RP. W najbliższy czwartek o godz. 17:00 – porady psychologiczne.

6. Przyjmujemy nadal zapisy na wyjazd do Collevalenza w dniu 1 maja. Zapisy prowadzi p. Anna z salki.

7. W piątek, 7 kwietnia, odbędzie się Droga Krzyżowa na placu Vittorio Emanuele o godz. 20:00. Zapraszamy do uczestnictwa.

8. Przed kościołem pan Rafał prezentuje wykonane przez siebie bardzo ładne woreczki z lawendą. Nabywając je wspomagamy bezdomnego Rodaka.

9. Nowy numer Niedzieli zatytułowany jest Terroryzm w Europie. Polecamy m. in. artykuły związane z przypadającą dziś rocznicą odejścia Św. Jana Pawła II oraz z rocznicą objawień fatimskich. Kto się boi demokracji? -
rozmowa z min. Zbigniewem Ziobrą. Na szczęście są media głoszące prawdę – rozmowa z  abp. Józefem Michalikiem. By było, jak było - pisze
Michał Karnowski. Elbląg bliżej morza – pisze sen. Jan Maria Jackowski.  Ponadto wiele innych ciekawych artykułów.

Wróć do spisu treści