Przejdź do treści

2020.11.15

Ogłoszenia > 2020
  

  
Ogłoszenia na XXXIII niedzielę zwykłą – 15. 11.2020 r.

  1. Dziś, w Kościele Powszechnym przeżywamy IV Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem: „Wyciągnij rękę do ubogiego”. To dzień miłości i solidarności z cierpiącymi z powodu biedy i niedostatku. Nasze działania nie mogą się ograniczać wyłącznie do akcji charytatywnych To dzień, który ma nam pomóc również w sferze duchowej, tj. ma wzbudzić poczucie braterstwa wobec osób najbardziej zmarginalizowanych i pokrzywdzonych przez los.
  2. Po niedzielnych Mszach św. nabożeństwo wypominkowe. Lista osób, za które się modlimy jest wywieszona przy wejściu do kościoła.
  3. W środę o godz. 17:00 nowenna i Msza św.
  4. W Czwartek po Mszy św. o godz. 15:30 nabożeństwo wypominkowe za wszystkich zmarłych.
  5. W niedzielę 22 listopada o godz. 9:00 odprawimy jutrznię za zmarłych, którzy odeszli w ubiegłym roku. W zakrystii jest lista, na którą proszę wpisać zmarłych z tego okresu.
  6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Elżbietę Węgierską, we środę bł. Karolinkę Kózkównę, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
  7. W czwartek o 17:00 porady prawne dot. pracy i pobytu we Włoszech.
  8. W zakrystii jest do nabycia „Niedziela” w cenie 2 euro.
Wróć do spisu treści