Przejdź do treści

2017.06.11

Ogłoszenia > 2017
Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Świętej – 11 czerwca 2017


1. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości, przebywających w tym czasie w Rzymie, którzy zechcieli uczestniczyć w naszej Mszy św.

2. Dzisiaj o godz. 15:15 ostatnie przed wakacjami spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam.

3. W tym tygodniu przypadaj we wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, w środę bł. Michała Kozala, w czwartek Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa, a w sobotę św. Alberta Chmielowskiego.

4. Zapraszamy we środę na Nowennę do MBNP o godz. 17:00, oraz na Mszę św. i nabożeństwo czerwcowe we czwartek o 15:30.

5. W czwartek od godz. 17:00 do 19:00 – porady psychologiczne.

6. Jeśli ktoś chciałby jeszcze posiadać płytę z nagraniami naszych rekolekcji wielkopostnych, może zgłosić się w zakrystii.

7. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością MB Nieustającej Pomocy. Naszym polskim akcentem podczas Nowenny będzie Msza św. w przyszłą niedzielę o 9:30 oraz w czwartek o 15:30.
Główna uroczystość obchodzona będzie w niedzielę 25 czerwca o 17:00. Wtedy też po Mszy św. wyruszy tradycyjna procesja z Obrazem. Program jest wywieszony przy wejściu i możliwy do zabrania ze sobą.

8. W nowym numerze Niedzieli, który zatytułowany jest „15 czerwca. Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa”, przeczytamy o historii Bożego Ciała (zamieszczono także zbiór pieśni eucharystycznych), o przyczynach i skutkach nieokiełznanego napływu muzułmańskich imigrantów do krajów zachodnich, o tajemnicy Trójcy Przenajświętszej, o prof. Włodzimierzu Fijałkowskim w 100 roczn. urodzin, ponadto rozmowa z Laura Biagiotti - bizneswoman, stylistką mody światowej sławy, zmarłą niedawno w Rzymie, z bp. Tadeuszem Bronakowskim – przewodniczącym Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości, o ekshumacjach ofiar katastrofy smoleńskiej i wiele innych ciekawych artykułów.

Wróć do spisu treści