Przejdź do treści

2018.05.27

Ogłoszenia > 2018
  

  
  
Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Świętej – 27 maja 2018 r.

  1. Serdecznie gratulujemy naszym Ojcom jubilatom, którzy zechcieli dzisiaj z nami świętować swój jubileusz 40-lecia kapłaństwa. Życzymy dalszej opieki MBNP i wiele owoców kapłańskiej posługi.
  2. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary, które będą przeznaczone na pokrycie kosztów kupna skradzionego komputera służącego do prezentacji tekstów na ekranie.
  3. Zapraszamy na Nowennę do MBNP we środę o godz. 17:00 oraz na Mszę św. i nabożeństwo majowe w czwartek o godz. 15:30. Również w czwartek od 17:00 bezpłatne porady psychologiczne.
  4. Już za miesiąc czekają nas, jak zwykle bardzo bogate, obchody uroczystości MBNP. Jednym z elementów będzie koncert multietniczny w czwartek 21.06 w wykonaniu wspólnot językowych, które gromadzą się w naszym kościele. Chcę zaprosić do współpracy w przygotowaniu tego występu osoby, które potrafią śpiewać. Pierwsza próba w najbliższy czwartek o godz. 17:00.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i po Mszy św. o 12:30 zmiana tajemnic żywego różańca.
  6. W sobotę, 2.06 wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Loreto. Nie ma już wolnych miejsc. Zbiórka przy Via Carlo Alberto, parking obok lodziarni „Orso bianco” o godz. 6:50, tak byśmy o 7:00 mogli wyjechać.
  7. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do NSPJ, które sprawować będziemy w te same dni co nabożeństwa majowe.
  8. Nowy numer „Niedzieli” zatytułowany jest 200-lecie diecezji siedleckiej. Przeczytamy w nim m.in. o obchodach rocznicy bitwy o Monte Cassino, artykuły związane z uroczystością Bożego Ciała, o niełatwej egzystencji prawicowych mediów – wywiad z Dorotą Kanią, rozmowę z Lidią Pospieszalską i wiele innych ciekawych artykułów.


Wróć do spisu treści