Przejdź do treści

2020.01.12

Ogłoszenia > 2020
  
Ogłoszenia na niedzielę Chrztu Pańskiego – 12.01.2020 r.

  1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, zatem o godz.11:00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  2. We wtorek obchodzimy wspomnienie bł. Piotra Dondersa, holenderskiego redemptorysty, misjonarza wśród trędowatych w Surinamie.
  3. W środę jak zwykle Nowenna i Msza Św. o godz. 17:00, a w czwartek Msza św. o godz. 15:30. Także w czwartek od godz. 17:00 porady psychologiczne. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. Jeszcze dzisiaj po Mszach Św. niedzielnych śpiewamy kilka kolęd, by podtrzymać polski zwyczaj kolędowania. Zapraszamy do pozostania w kościele jeszcze przez kilka minut.
  5. Jeśli ktoś życzyłby sobie, by w okresie poświątecznym zaprosić do swego domu kapłana i poświęcić miejsca w których żyjecie na co dzień, jest to możliwe, wystarczy umówić się ze mną w zakrystii.
  6. Przypominamy również o naszym sanktuaryjnym biuletynie, który jest do zabrania z tyłu kościoła.
  7. NIEDZIELA” w nowym roku ukazuje się w nowej szacie graficznej. W niej nowe działy, ciekawe tematy, uznani autorzy! Opinie ekspertów, duchowe i praktyczne porady, specjalne działy dedykowane m.in. rodzinie. Czytelnik otrzyma specjalny dodatek liturgiczny oraz modlitewnik. Dzisiaj mamy dwa pierwsze numery tego roku. Najnowszy numer nosi tytuł „Chrzest sakrament, czy zwyczaj”. W poprzednim numerze znajdziemy m. in. historie życia: sędziwego mnicha z Tyńca o. Leona Knabita i znanego kucharza – celebryty Wojciecha Modesta Amaro. Polecamy!
Wróć do spisu treści