Przejdź do treści

2017.05.28

Ogłoszenia > 2017

Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego – 28.05.2017


1. Gorąco witamy wszystkich gości i życzymy owocnego pobytu w Wiecznym Mieście.

2. Dzisiaj po Mszy Św. o 12:30 ostatnie Nabożeństwo majowe. W czerwcu, w tym samym porządku, będziemy odprawiać nabożeństwo czerwcowe, do NSPJ.

3. We środę przypada święto Nawiedzenia NMP. Nowenna do MBNP jak zwykle o godz. 17:00.

4. W czwartek, wspomnienie liturgiczne św. Justyna, męczennika i pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. - wystawienie Najśw. Sakr. i nabożeństwo czerwcowe. Także w czwartek od 17:00 – porady psychologiczne.

5. W przyszłą niedzielę, 4.06, po Mszy Św. o 12:30 i nabożeństwie – zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W przeddzień, w sobotę 3 czerwca, po Mszy św. wieczornej, ok. 17:30 w naszym kościele będzie miała miejsce wigilia modlitewna. Gorąco zapraszamy.

7. Nowy numer Niedzieli w dużej mierze poświęcony jest tematyce spotkań na Lednicy. Na ten temat artykuł „Wstać z kanapy i zaryzykować”. Ponadto ciekawy artykuł „Europejska statystyka wiary” o badaniu religijności w Europie. Polska jest krajem europejskim, w którym najwięcej osób deklaruje się jako katolicy. Mimo to jedynie 27 proc. Polaków twierdzi, że modli się przynajmniej raz dziennie. Ponadto ciekawe wywiady Aleksandry Zapotoczny z osobami związanymi z osobą O. Pio, którego 130 urodziny obchodziliśmy 25 maja. Polecamy artykuł Wiara czyni cuda - Historia braci, których mama umarła przy kolejnym porodzie, a wychowanie przejęli nieodpowiedzialny ojciec z niedobrą macochą. Oprócz tego wiele innych bardzo ciekawych artykułów. Polecamy!


Wróć do spisu treści