Przejdź do treści

2018.09.30

Ogłoszenia > 2018
  
       
    
             
  
  
  
Ogłoszenia na XXVI niedzielę zwykłą – 30.09.2018 r.

  1. Witamy wszystkich gości, którzy odwiedzili nasz kościół. Życzymy doświadczania nieustannej pomocy Maryi, którą tutaj czczimy w cudownej Ikonie.
  2. Jutro rozpoczyna się październik, miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w październiku w każdy czwartek po Mszy św. o 15:30 oraz w niedzielę po Mszy św. o 12:30. Wyjątkiem będzie przyszła niedziela, kiedy to zaraz po naszej Mszy św. jest ślub, dlatego odmówimy tylko jedną tajemnicę. Także podczas Nowenny odmawiamy jedną tajemnicę Różańca.
  3. W tym tygodniu przypada także pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy w czwartek na adorację Najśw. Sakramentu połączoną z różańcem.
  4. W przyszłą niedzielę jest także zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  5. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu, a w piątek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  6. Po przerwie wakacyjnej wznowione zostaną w tym tygodniu porady prawne i psychologiczne organizowane w naszym ośrodku duszpasterskim przez Ambasadę RP. W najbliższy czwartek, 04.10 od godz. 17:00 - porady psychologiczne. Porady odbywają się w rozmównicy klasztoru, wejście albo przez zakrystię, albo od strony Via Merulana 31. Za tydzień, 11.10, porady dotyczące pobytu i pracy we Włoszech. Grafik porad jest wywieszony na tablicy przy wejściu do kościoła.
  7. Nowy numer „Niedzieli” poświęcony jest rozpoczynającemu się synodowi nt. młodych. Oprócz ciekawych artykułów na ten temat znajdziemy także rozmowę z wnuczką Zofii Kossak, świadectwo ks. bpa Nitkiewicz z okazji 10 lecia serialu Ojciec Mateusz, oraz wiele innych ciekawych artykułów.

Wróć do spisu treści