Przejdź do treści

2018.07.29

Ogłoszenia > 2018
  
       
  
  
  
Ogłoszenia na XVII niedzielę zwykłą – 29.07.2018 r.
  1. Pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów i gości, którzy przy okazji pobytu w Rzymie nawiedzili nasz kościół. Życzymy nieustannej opieki Matki Bożej, którą czcimy w naszej świątyni od 152 lat.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, w środę święto św. Alfonsa Marii de Liguoriego, założyciela Redemptorystów, w sobotę Wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya.
  3. Zapraszamy serdecznie na Nowennę Nieustanną w środę o 17:00 oraz na Mszę św. w czwartek o godz. 15:30. Ponieważ będzie to pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy po Mszy św. na krótką adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań.
  4. Nowy numer „Niedzieli” zatytułowany jest „Rocznica Powstania Warszawskiego”.  Oto niektóre tematy: Czego nie oglądają muzealni goście? O ukrytych zasobach Muzeum Powstania Warszawskiego i wirtualnej fototece, która zawiera 8 tys. powstańczych fotografii. „Ochrzcił ich ks. Karol Wojtyła” Z ksiąg parafii podkrakowskiej Niegowici wynika, że młody wikary ks. Karol Wojtyła ochrzcił tam w ciągu roku 40 dzieci. Po 70 latach osoby ochrzczone przez przyszłego papieża przyjechały do Niegowici, aby się zobaczyć i spotkać. „Jestem szczęśliwym człowiekiem” Włodzimierz Lubański, legenda polskiej piłki nożnej, opowiada o początkach swojej kariery i „dietach”, jakie otrzymywali wtedy piłkarze Górnika-Zabrze. Ponadto wiele innych ciekawych artykułów.

= O G Ł O S Z E N I A      D U S Z P A S T E R S K I E =
kościół    św. Stanisława    B.M.
via delle Botteghe Oscure 15,  00186 Roma

Przez cały lipiec, sierpień, aż do połowy września, obowiązuje w naszym kościele wakacyjny porządek Mszy św.:
8.30,  10.00, 11.00  oraz  18.00.
Nie będzie Mszy świętych o godz. 7.15 oraz o 12.00.
Kancelaria Parafialna oraz Biuro Informacji Pielgrzymów, czynne będą w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień – aż do połowy września):
we wtorki i czwartki, od godz. 9.00 do 12.30 oraz od 16.00 do 17.30, a w poniedziałki, środy oraz piątki – w razie potrzeby – bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
Najbliższy piątek, to pierwszy piątek miesiąca. Tego dnia adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi św. – od godz. 17.30. Bezpośrednio przed wieczorną Mszą św. – nabożeństwo ku czci Bożego Serca.
Przypominamy, że trwa nabór do naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej. Szczegółowe informacje można uzyskać u pani dyrektor Joanny Chojnackiej (340 149 50 96). Gorąco polecamy!!!


Wróć do spisu treści