Przejdź do treści

2020.03.01

Ogłoszenia > 2020
  


Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu – 1.03.2020 r.
  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zatem także zmiana tajemnic Żywego Różańca. Z racji Nabożeństwa Gorzkich Żali, zmianę przeprowadzamy prywatnie.
  2. Przypominamy, że w Wielkim Poście nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są po polsku w każdy czwartek po Mszy Św. o 15:30, a w każdą niedzielę po Mszy Św. o 12:30 śpiewamy Gorzkie Żale, przed wystawionym Najśw. Sakramentem. Droga Krzyżowa po włosku odbywa się w każdy piątek o godz. 18:00.
  3. W środę zapraszamy, jak zwykle, na Nowennę i Mszę Św. o godz. 17:00.
  4. W czwartek, 5.03 o godz. 17:00 – bezpłatne porady dotyczące pracy i pobytu we Włoszech.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  6. Dzisiaj mamy dwa numery „Niedzieli”: z ub. niedzieli i dzisiejszy. Poprzedni numer poświęcony był w dużej części wartości postu i umartwienia, trzeźwości i abstynencji, natomiast obecny numer nosi tytuł „Kocham, choć nie mam już siły” i poświęcony jest szczególnie tematyce osób starszych , ale przeczytamy także o kapłanach wyklętych, o kościołach stacyjnych, o kampanii prezydenckiej, o demografii e Polsce i wiele innych ciekawych artykułów. Polecamy!

 = O G Ł O S Z E N I A        D U S Z P A S T E R S K I E
kościół Św. Stanisława =
Dziś kończymy nasze tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Ostatnim punktem programu będzie Wieczór Uwielbienia o godz. 19.00.
Siostra dr Krystyna Szweda zaprasza dziś, na godz. 11.00, do naszej Auli, na kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety w  Biblii”.
W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej – o godz. 19.15. Natomiast w wielkopostne niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – na godz. 17.30.
Wszystkich polskich studentów zapraszamy na spotkanie formacyjne z ks. Rektorem, w poniedziałek (02.03.) o godz. 19.30.
Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu oraz okazja do spowiedzi św. – już od godz. 17.30.
Wróć do spisu treści