Przejdź do treści

2018.06.17

Ogłoszenia > 2018
  

  
   
  
  
Ogłoszenia na XI niedzielę zwykłą – 17.06.2018 r.

  1. Gorąco pozdrawiamy wszystkich gości i pielgrzymów, którzy dzisiaj uczestniczą z nami we Mszy św. Życzymy dobrego pobytu w Wiecznym Mieście i obfitych darów od Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Od jutra rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością MBNP. Jej kulminacyjnym punktem będzie niedzielna Eucharystia pod przewodnictwem ks. Bpa Antonio De Luca o godz. 17:00 i procesja ulicami Eskwilinu. Zapraszamy wszystkich do udziału.
  3. W środę, jak zwykle Nowenna do MBNP o godz. 17:00. W czwartek Msza św. o godz. 15:30, a następnie koncert w wykonaniu grup etnicznych o godz. 19:30. W sobotę wieczorem koncert folklorystyczny narodów. W obu tych wydarzeniach będą uczestniczyć przedstawiciele naszej wspólnoty. Grupa „góralska” ma swoją próbę dzisiaj po Mszy św. ok godz. 10:45. Program całej Nowenny jest na plakatach.
  4. W czwartek od godz. 17:00 bezpłatne porady psychologiczne.
  5. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się w naszym kościele w każdą niedzielę po Mszy o 12:30 oraz w czwartek po Mszy św.
  6. Dzisiaj gości wśród nas Pani Ola Zapotoczny z nowymi biuletynami o Janie Pawle II. Tym razem są w nich świadectwa duszpasterzy Polaków w Rzymie.
  7. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Jestem tatą, to moja kariera”. Przeczytamy w nim m. in. rozmowę z kard. Paulem Cordesem, współpracownikiem Jana Pawła II; Jestem tatą – to moja kariera. Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś wyjątkowym, by być tatą. O upadku pięknej polszczyzny, o kapelanii lotniska Okęcie oraz wiele innych wartościowych artykułów.
  8. W ostatnim czasie odeszli do Pana dwaj ojcowie redemptoryści, O. Kazimierz Zymuła oraz O. Władysław Zdunek. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu.

Wróć do spisu treści