Przejdź do treści

2018.04.01

Ogłoszenia > 2018

 
  
  
Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – 01.04.2018 r.

  1. W imieniu wszystkich O. Redemptorystów, z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy Wam wszystkim, członkom naszej wspólnoty i gościom złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was wszelkim błogosławieństwem, pokojem, radością, wolnością dzieci Bożych, niech pozwala odczuwać w codziennym życiu swoją obecność i obdarza wszelkimi darami, których potrzebujecie.  
  2. Chciałbym dzisiaj bardzo serdecznie podziękować panu Piotrowi za kwiaty na Wielkanoc oraz panu Tomaszowi za palmy na Niedzielę Palmową. Dziękuję również osobom, które bardzo pomogły w liturgiach Triduum Paschalnego, także dzisiaj – naszym góralkom, służbie liturgicznej, ministrantom, pani organistce.  
  3. Jutro Msze Św. tak jak w niedzielę. We środę i czwartek tak jak zwykle – Nowenna o 17:00, Msza św. czwartkowa o 15:30.
  4. Za tydzień spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja o godz. 11:00.
  5. W tym tygodniu wznowione zostają porady prawne i psychologiczne. W czwartek od godz. 17:00 do 19:00 – porady psychologa.  
  6. Przed kościołem pan Rafał sprzedaje woreczki z lawendą. Kupując je, pomagamy bezdomnemu rodakowi.  
  7. Anonsujemy najbliższe pielgrzymki: do Neapolu i grobu ks. Dolindo – 25.04, do Br. Elii – 29.04 oraz do Subiaco – 1 maja. Zapisy od przyszłej niedzieli.  
  8. Nowy numer „Niedzieli” zatytułowany jest Św. Jan Paweł II. Przeczytamy w nim m.in.: Jeruzalem to miasto, na które czekamy [Ks. Marek Łuczak] Św. Jan Paweł II nauczał jako prorok [Wywiad z abp. Markiem Jędraszewskim] Od dzieciństwa w branży lotniczej [Witold Iwańczak] Wśród wielkich Polaków, którzy zmienili świat jest Nicole Piasecki Heyman – córka konstruktora śmigłowców transportowych.  
  9. Dzieciom należą się już cukierki świąteczne, a wszystkim obrazki świąteczne ojca św. Franciszka, które będą rozdawane przy wejściu do kościoła.   
Wróć do spisu treści