Przejdź do treści

2020.04.12

Ogłoszenia > 2020

  
  
  
Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego - 12.04.2020

  1. Przesyłamy Wam serdeczne pozdrowienia prosto z Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy. Także my chcemy Wam powiedzieć, że bardzo nam brakuje Waszej obecności i tęsknimy za dniem, kiedy znów będziemy mogli tutaj modlić się razem. Tym bardziej czujemy się zobowiązani, by gorąco modlić się za Was i Waszym imieniu. Najważniejsze, by nie tracić nadziei. Chrystus Zmartwychwstały przynosi nam nadzieję. Niechaj ta nadzieja zagości w Waszych sercach. Niech Zmartwychwstały Pan obdarza Was wszelkim dobrem i siłą do zwyciężania każdego dnia.
  2. Przypominamy, że wszystkie nabożeństwa z naszego kościoła są transmitowane w internecie: https://youtu.be/3wlVr24m6xY albo na stronie Facebook Shrine of the Mother of Perpetual Help.
  3. Również jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, a także za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia, będziemy transmitować Mszę św. w języku polskim o godz. 9:30.
  4. W środę o godz. 17:00 pragniemy przeprowadzić transmisję Nowenny i Mszy Św. po polsku. Jeśli ktoś chciałby dodać prośbę lub podziękowanie do Nowenny, prosimy wysłać ją pod adres sanktuariumrzym@gmail.com
  5. Wszystkie zamówione przez Was intencje Mszy Św. są odprawiane na bieżąco.
  6. Prosimy o wzajemne zainteresowanie i sygnalizowanie, gdy ktoś jest w potrzebie lub gdy zachorował.
  7. Osoby, które w związku z obecną sytuacją znalazły się w trudnym położeniu ekonomicznym, mogą skorzystać z pomocy oferowanej przez władze Rzymu. https://www.comune.roma.it/web/it/bando-concorso.page?contentId=BEC560368
  8. Informujemy, że istnieje możliwość przyjęcia Komunii św. (poza Mszą św.) w bazylice Santa Maria Maggiore (między godz. 10 a 12 oraz między godz. 16 a 18). Zarówno w godzinach przed- jak i popołudniowych można tam również skorzystać ze spowiedzi św. Także w naszym kościele codziennie od 10 do 12.
  9. Dla wszystkich uczęszczających do naszej świątyni został utworzony specjalny profil na Whatsapp o nazwie Nieustająca Pomoc. Tutaj przekazujemy ważne informacje, pozostajemy w kontakcie i wspieramy się dobrym słowem. Osoby, które chciałyby dołączyć do grupy, prosimy o kontakt pod nr. Tel. 3203935459.

= O G Ł O S Z E N I A     D U S Z P A S T E R S K I E =
Kościół Św. Stanisława BM

Przeżywamy najważniejszą niedzielę w roku – uroczystość Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa.
Zachęcamy do oglądania (poprzez Facebook) transmisji „na żywo” z naszego kościoła (należy wpisać: Kościół św. Stanisława Rzym).
O K T A W A     W I E L K I E J     N O C Y :
-Niedziela Zmartwychwstania:    Msze św. o godz. 10.00 i 18.00;
                                                      Nieszpory o godz. 17.30
-Poniedziałek Wielkanocny:          Msze św. o godz. 10.00 i 18.30; adoracja i modlitwa różańcowa o godz.18.00
-od wtorku do soboty:                    adoracja i modlitwa różańcowa o godz. 18.00; Msza św. o godz. 18.30
-II Niedziela Wielkanocna:            Msze św. o godz. 10.00 i 18.00.;
(święto Bożego Miłosierdzia)       nabożeństwo Drogi Światła o godz. 21.00
Przypominamy, iż w najbliższy piątek, ze względu na Oktawę Wielkiej Nocy, nie obowiązują piątkowe przepisy pokutne.
Kancelaria Parafialna jak i Biuro Informacji Pielgrzymów pozostają nieczynne. W sprawach pilnych można się kontaktować telefonicznie lub drogą mailową. Duszpasterze są do dyspozycji wiernych!
Osoby, które w związku z obecną sytuacją znalazły się w trudnym położeniu ekonomicznym, mogą skorzystać z pomocy oferowanej przez władze Rzymu.  https://www.comune.roma.it/web/it/bando-concorso.page?contentId=BEC560368
Intencje mszalne, które zostały przyjęte, zostaną odprawione w ustalonych terminach.

Wróć do spisu treści