Przejdź do treści

2018.04.22

Ogłoszenia > 2018

 
  
  
  
  
Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocna – 22.04.2018 r.

  1. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitwy o powołania. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ważnej sprawie powołań. W poniedziałek 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciech, biskupa i męczennika, Patrona Polski. W środę 25 kwietnia święto św. Marka Ewangelisty.
  2. We środę 25 kwietnia grupa 56 osobowa z naszej wspólnoty wyjeżdża do Neapolu. Wyjazd o godz. 7:00 z miejsca przy Via Carlo Alberto (tam gdzie zwykle), ale bądźmy 10 minut wcześniej, bo autobus nie może stać długo w tym miejscu.
  3. Zapraszamy na Nowennę i Mszę św. we środę o godz. 17:00 i na Mszę św. we czwartek o 15:30.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o 12:30 koncert w hołdzie św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Super Scholi z kościoła św. Stanisława.
  5. We czwartek od godz. 17:00 bezpłatne porady pobytowe, dotyczące pracy, ubezpieczenia, emerytury, podatków i innych tego typu spraw. Zapraszamy.
  6. Pozostało jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Mentorelii i Subiaco w dniu 1.05.
  7. W tym tygodniu obchodzimy kolejną rocznicę przybycia do naszej świątyni Ikony MBNP. Po Mszy św. możliwość uczczenia Ikony, a za chwilę odmówimy akt zawierzenia MBNP.
  8. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Tydzień modlitw o powołania”. „Z biskupem Wojtyłą szła do chorych”. 28 kwietnia 2018 r. w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się beatyfikacja krakowskiej pielęgniarki Hanny Chrzanowskiej. Przeczytamy rozmowę z postulatorem jej procesu beatyfikacyjnego. „Historia, która łączy”. O 75. rocznicy powstania w getcie warszawskim. „Świętość to radość” – o nowej adhortacji apostolskiej papieża Franciszka na temat świętości. Jest także wiele innych artykułów na interesujące tematy. Polecamy.




 




Wróć do spisu treści