Przejdź do treści

2017.12.31

Ogłoszenia > 2017


Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny – 31.12.2017 r.

  1. Dzisiaj kończymy rok kalendarzowy 2017. Nabożeństwo dziękczynne za miniony rok w naszym kościele o godz. 18:00 i o 19:00 Msza Św. na zakończenie roku.
  2. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św. w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę.
  3. Następna niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, zatem po Mszy Św. o 12:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, zatem po Mszy Św. o 15:30 krótka adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań.
  5. We środę jak zwykle Nowenna Nieustanna o 17:00. Zapraszamy.
  6. Już w sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. według porządku niedzielnego. Podczas Mszy Św. o 9:30 – inscenizacja pokłonu trzech Króli. Zapraszamy też dzieci, które odwiedzi Befana.
  7. Ojciec św. Franciszek zaprasza naszą polską wspólnotę, jak i pozostałe grupy etniczne z Rzymu, na uroczystą Mszę św. do Bazyliki św. Piotra w niedzielę 14 stycznia o godz. 10.00 – z racji przypadającego wtedy Światowego Dnia Migranta i Uchodźcy. Gorąco zachęcamy do udziału w tej celebracji! Bilety na tę Mszę św. będzie można odebrać w przyszłą niedzielę w zakrystii.
  8. Także dzisiaj i jutro zapraszamy do pozostania z nami po Mszy Św. na wspólne kolędowanie.
  9. Polecamy nowy numer „Niedzieli: TEMAT NUMERU - WIELKIE WYDARZENIA RELIGIJNE. „W służbie Bogu i Ojczyźnie” – Papież Franciszek potwierdza heroiczność cnót kard. Stefana Wyszyńskiego. Droga do beatyfikacji otwarta.  Redaktor naczelna „Niedzieli” rozmawia z Grzegorzem Górnym o Wielkiej Pokucie i Różańcu do Granic –gigantycznych inicjatywach modlitewnych Polaków, które podniosły naród bliżej Nieba. „Przetańczyć całą noc” – sylwetka wielkiej damy polskiej sceny Grażyny Brodzińskiej i wiele innych ciekawych artykułów.


Wróć do spisu treści